| neverwinter a întrebat:

De curand am auzit de Shaders mod pe minecraft. Am vrut sa il instalez doar ca nu imi merge. caut pe cineva care sa poate instala acest mod apoi sa imi dea si mie. minecraft-ul in care este instalat. Funda celui care raspunde!

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Nu cred ca e la zi.
Daca e la zi, urmeaza pasii de pe google.
Ppoti gasi sonic ether's unbelivable shaders.

| neverwinter explică (pentru darkwisper):

Mersi big grin eu faceam un folder cu shaders mod si bagam acolo dar modul nu il instalam big grin

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Normal ca nu o sa-ti mearga pentru ca shaderii nu sunt la zi.
Trebuie pe Minecraft 1.7.5 sau 1.7.9

| MrBananaBoss a răspuns:

Iti trebuie java 7 in caz ca ai java 8. FML nu merge pe java 8.