| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 a întrebat:

de curand am facut un server de sa-mp foarte fain, mi-l hosta un baiat dar el a plecat din tara si nu imi mai poate hosta serverul, ce va spun acum e ca caut hosting gratis dar eu o sa dau owner la cel care imi zice rcon si mi-l hosteaza cine este interesat sa ma adauge pe yahoo:ady. mihailescu@yahoo.com sau pe skipe la adresa:adrian98264 eu va rog sa nu imi dati add pentru chestii de genu imi dai admin fara sa iti hostez serverul, sa imi dea add cei care vor sa il hosteze, Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Andrei_fotbal49 dai add am host ieftin!

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 explică (pentru Apostol_Andrei_1998):

big grin am zis ca caut free happy gratuit!

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 explică (pentru Apostol_Andrei_1998):

Hmm sincer nu cred ca ai cum!

| Ukf_Dany_1999 a răspuns:

Salut, stii cum pot face cont pbe?

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 explică (pentru Ukf_Dany_1999):

Salut adica pbe? zi pe lung

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 explică (pentru Ukf_Dany_1999):

Nu stiu la ce te referi prin pbe?

| Ukf_Dany_1999 a răspuns (pentru Adrian_Ionut_Mihailescu_1995):

Adica e un fel de privat, 2 meciuri si faci lv 30, la lv 3 primesti rp si ip si la 11 e super tare happy

| Ukf_Dany_1999 a răspuns (pentru Adrian_Ionut_Mihailescu_1995):

Ti-am scris mai sus happy