| bogdancool102 a întrebat:

De curand am luat bandicam am auzit ca e un program bun pentru filmatul in timp ce te joci pe pc.
Deci intru in joc(league of legends) si cand dau sa filmez F12 ca asa e bindat imi filmeaza desktopul dar eu sunt in joc.Intrebarea e de ce nu filmeaza jocul si filmeaza desktopul? Raspunsul care functioneaza are funda.

1 răspuns:
| ShockWaver a răspuns:

Schimbă Butonul de Bind.Dăi sus în colț Dreapta unde scrie Țintă și selectează DirectX/OpenGL.Sau poți încerca să filmezi cu Fraps.