| Borlovan_Alexandru_1994 a întrebat:

acum ceva timp mi-am luat programul OBS pentru filmat jocur si de cate ori intru in legaue of legends sa filmez imi apare un ecran negru si nu imi filmeaza.
Primul raspuns bun va primi funda.

2 răspunsuri:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Tutorial facut de mine: https://www.youtube.com/watch?v=XHR8Ahjdoo0. Trebuie sa setezi ceva ca sa mearga

| Borlovan_Alexandru_1994 explică (pentru Soare_Cristi_1994):

Fii atent deci in lobby ma lasa sa filmez dar cand se incarca jocul sa intram in mapa sa ne batem atunci imi apare ecranu negru si nu stiu dc...