| bogdancool102 a întrebat:

De curand m-am apucat sa fac videoclipuri pentru youtube, mai exact cu League of Legends. Si vreau sa fac spre exemplu un top 5, si nu stiu cum sa scriu acel 5 mai smecher daca stiti la ce ma refer adica nu un 5 sau orice alt numar simplu mai sofisticat. Funda pentru raspunsul cel mai bun!

1 răspuns:
| SteroidEdy a răspuns:

Cea mai usoara metoda de a adauga cifre, imagini etc in videoclipuri este sa le editezi cu programe gen Sony Vegas, Cyberlink Powerdirector, etc. Adauga-ma pe skype: steroidedi o sa incerc sa te ajut