| anonim_4396 a întrebat:

De curand m-am reapucat sa joc Metin2 ro! Daca un GM de pe vreun server are cont pe TPU, as dori sa-mi dea mesaj privat ca sa vorbim despre cateva chestii legate de joc! happy
Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Tu esti constienta ca poti sa trimiti pm oricui din echipa jocului?

| Kosminutza12 a răspuns (pentru William):

Puteai sa vorbesti mai frumos!

| William a răspuns (pentru Kosminutza12):

Daca te simti insultata te invit sa trimiti un e-mail cu o poza a raspunsului meu la admin. Tot ce trebuie sa faci este sa intri pe contul de yahoo pe care ai contul si sa pui poza si o trimiti la TPU.ro

| Kosminutza12 a răspuns (pentru William):

Mda... Imi cer scuze! sad