| MrSerpent125 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un laptop Sony Vaio 2.30 Ghz, 4G RAM si placa video Ati Radeon HD. El a venit cu win 7 instalat. puteam sa joc Minecraft fara nici o problema. Dar, am primit o oferta la win8, nu am ezitat si l-am instalat. Acum nu mai pot sa joc Minecraft. As fi putut sa revin la win 7....doar daca mi-ar fi dat CD-ul... Am incercat tot felul de setari, am cautat upgrade pentru placa video, dar nici un rezultat. Daca are cineva vreo idee,

1 răspuns:
| Robyykk a răspuns:

Cere de la un prieten care are cd-ul.Ori du-te si cumpara un cd cu win7