| miron30234 a întrebat:

Buna ziua TPU
de curand am achizitionat un laptop gericom radeon 9600mobile si am instalat pe e windows vista ultimate service parck 2 si nu ii gasesc drive de net pentru el am incercat tot felul de programe 3 dp chip net si nu o mers am cautat si instalat tot felul de drive si nici un rezultat
P.S cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Da-mi mesaj privat aici si intru eu cu Teamviewer sa ti-l fac.

| miron30234 explică (pentru schajuman1344):

Pai man nu am deloc internet pe el... lasa-mi adresa ta de Facebook si vb acolo mai multe