| IneedTPU a întrebat:

De curand mi-am instalat windows 7 original,dar am o problema, pe unele jocuri 2008+ mi se misca greu ma sacadeaza in unele momente, care pe xp mergeau super.Pana si GTA4 imi mergea bine pe medium settings desi am sistem cam slab.Procesor Intel Core Celeron 2. 8ghz Nvidia GeForce 8600GTs 512mb 2gbram DDR2.Ce are si ce pot sa fac? Funda mare de tot pentru cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| SwyXx a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa iti mai cumperi inca 2GB rami! pentru ca jocul cere mult loc liber!