| STRYKERhd a întrebat:

Dețin un Ps 3 super slim (ne modat)! Pe el am GTA 5 si as vrea sa pun niste moduri ( invincibilitate infinita, no police,...) cum as putea sa fac asta fără să dau restart la Ps? Sau dacă nu există altă soluție as vrea sa îmi explicați cum sa pun modurile (vreau să îmi dați niste moduri ) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DragonLore a răspuns:

Am eu PS4 si sunt parole pentru tot ce ai zis doar pe singleplayer! Pe PS3 nu stiu sigur daca merge

| STRYKERhd explică (pentru DragonLore):

Parole sunt dar eu as vrea sa fiu invincibil mereu (nu doar 5 min.) si sa nu ma mai urmareasca nicio data politia (deoarece e fun sa omori oameni)

1 răspuns: