| bogdancool102 a întrebat:

De la o vreme toti prieteni mei au cam inceput sa joaca minecraft.Prima data m-am gandit ca e un joc idiot dar m-a captivat si pe mine, insa nu mi-a mers.
Deci am un prieten care are laptop si e mai slab decat pc-ul meu totusi lui i-a mers dar mie nu.
Eroarea este urmatoarea:
[18:52:46 WARNING]:Couldn't delete C:\Users\Bogdan\AppData\Roaming\. minecraft\versions\1.6.4\1.6.4-natives-2286091983680 - scheduling for deletion upon exit

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Tu ce faci acolo este sa stergi minecraft.Contacteaza-ma pe skype thegreateditor si iti explic pas cu pas.

| ionut2014 a răspuns:

Ai descarcat programul Java poate de asta nu iti merge. FUNDA?