| URS342 a întrebat:

Sallut TPU am si eu o mica problema la minecraft.
Aceasta problema consta in:
-Atunci cand dau Play la minecraft mi se deschide pentru 2-3 segunde apoi se inchide.
-Iar in Developement Console imi apare:
>Client AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed
Game ended with bad state (exit code 1)
Ignoring visibility rule and showing launcher due to a game crash
Deleting C:\Users\admin\AppData\Roaming\. minecraft\versions\1.7.4\1.7.4-natives-20668459772402

Va rog mult ajutati-ma si pe mine.

1 răspuns:
| DanteAsapRav a răspuns:

Asa in primul rind uhmm pc-ul tau (adica aplicatia minecraft detecteaza file-uri de prisos in folderul cu minecraft va trebui sa-l stergi) in al doilea rind fa reset la minecraft sau fa update la jawa in acelasi timp incearca sa iti updatezi driverul grafic apropo e cracked sau premium?