| dupstepbakk a întrebat:

de unde imi pot cumpara o geaca sau un hanorac in gta san andreas ca in primul oras nu am gasit nicio geaca sau hanorac de cumparat cine raspunde primul corect primeste funda

3 răspunsuri:
| Nєó a răspuns:

Intri in casa cumparata de tine, ai o camera in care se gaseste o oglinda. Iar in acea camera ai un dulap, intri in acea lumina care iti apare si te poti imbraca. Sau poti sa mergi la magazinul din Los Santos.

| Stan_Dragos_1987 a răspuns:

Mergi in primul oras si cauti un magazin pe care scrie Esti un dependent de GTA.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Stan_Dragos_1987):

Glume de copil sub 13 ani.

Eu aveam un hanorac negru, Stiu ca era si pe verde.Mai cauta odata in toate magazinele.Eu luasem de la binco. Daca nu gasesti nu exista ceea ce cauti in primul oras.