| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-am instalat Arkan Ball(e un joc de 75 de mb) si merge oribil(in reluare)..Cum e posibil sa mearga asa un joculeț de 75 de mb cu 4 gb ram? Am windows 8.1 si am auzit ca nu e bun deloc pentru jocuri.Deci e din cauza windows-ului? Am mai avut minecraft si counter strike care mergeau perfect.

1 răspuns:
| alliyn13 a răspuns:

Incearca sa schimbi dificultatea laughing poate asa e la usor. merge greu... in nici un caz nu e de la windows sau pc... sau poate downloadai ceva si nu stiai laughing)