| lianaiovan a întrebat:

Deci problema mea este asta: m-am uitat la un film dragut si am o dependenta pentru el, adica unul din personaje imi place extrem de mult (e adorabil, e vorba de dragonul Stirbul) si vreau sa l am mereu langa mine. Intrebarea e... cum sa scap de aceasta dependenta sau macar cum pot sa am ceva sa-mi aminteasca de el sa nu-mi mai fie asa "dor" de el?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Uita-te la el intr-una pana te plictisesti de el.

6 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Vezi alte filme cu animale, o sa iti placa la fel de mult.
De exemplu:
-Rio (1 si 2)
-TMNT Movie
-Bolt
-Frankenweenie
-Coraline
-Iron Man (nu-s desene, insa o sa iti placa Tony Stark la nebunie)
-Up
-Ted
-Hotel Transilvania
-Frozen

Enjoy happy

| lianaiovan explică:

Hei oameni...La mine nu merge faza cu uitatul la alte filme si imi trece. Nuuu. Ma uit la toate desenele posibile si imposibile cu animale, cu vraji, cu alte chestii. Eu vreau sa se potoleasca dependenta si nu sa se formeze alte dependente. Cred ca GreyN are dreptate. O sa ma uit la el pana inep sa il urasc. happy

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Joaca un joc su stirbul.

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Joaca un joc cu stirbul.

| Plusshhh a răspuns:

Incearca sa te uiti la alt film su alte filme pana iti trece happy asa eram si eu dependenta dupa o carte si am citit alte carti si mi.a trecut. Sper ca te-am ajutat happy

| lianaiovan explică (pentru Plusshhh):

Crezi ca n-am incercat? M-am uitat si la Harry Potter si la Poveste fara Sfarsit, si iti zic ca seria Harry Potter are 8 filme, fiecare durand 3 ore. Deci ca sa te uiti la toate...o zi intreaga! Crede-ma, la mine nu merge.