| Lubenita a întrebat:

deci va rog mult sa fiti atenti si sa ma ajutati. Deci mi s-a stricat calculatorul vechi. si mi-am cumparat altul nou de 2 ori mai bun.Pe ala vechi mergea SA:MP... si pe asta nou merge dar cand apas ESC ingheata tot si trebuie sa restartez calculatorul. deoarece nu merge comanda CTRL+ALT+DELETE. Va rog ajutati-ma. am incercat si sa reinstalez tot jocu si samp si tot. jocul merge bine dar cand apas esc... se duce. va rog ajutor dau funda*

Răspuns Câştigător
| radustroie a răspuns:

De obicei asta ar fi problema ca si mie mi s-a intamplat la altele si am rezolvat-o cu unchiul meu care lucreaza in I.T si problema era de la antivirus... acum nu stiu nu sunt eu un specialist dar bafta

3 răspunsuri:
| radustroie a răspuns:

Nu e windowsul de vina sa stii il schimbi degeaba problema e de la antivirus (e prea puternic) incearca sa pui alt antivirus, unul mai slab

| Lubenita explică (pentru radustroie):

Nici nu am antivirus sad

| radustroie a răspuns (pentru Lubenita):

De obicei asta ar fi problema ca si mie mi s-a intamplat la altele si am rezolvat-o cu unchiul meu care lucreaza in I.T si problema era de la antivirus... acum nu stiu nu sunt eu un specialist dar bafta

| ghitaurata a răspuns:

Deci eu cred ca widowsul e de vina sau nu stiu jocu... inceraca sa schimbi widowsul