| Lukasz a întrebat:

Dupa ce am facut serverul nu-mi merge sa intru in el scrie asa:
Java.net.ConnectException:Connection refused:no further information.
Sa stiti ca eu am java daca are legaatura cu java si nu mai stiu ce sa fac.
Fundaaaaaaaa!

5 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Cred ce te referi la server de minecraft.
Descarca deaici server www.minecraft-romania.ro

| Lukasz explică (pentru IFlorin97):

Eu am facut mie un server nu vreau sa intru pe altele

| IFlorin97 a răspuns (pentru Lukasz):

Descarci alt server de la download, eu am incercat si merge fara probleme.

| Lukasz explică (pentru IFlorin97):

Eu nu vreau servere eu mi-am creat singur un server si nu stiu ce sa fac mai departe ca imi scrie (Ce scria in intrebare)

| IFlorin97 a răspuns (pentru Lukasz):

Dezinstaleaza java si instaleaza-l din nou si sa nu faci update la java ca nu o sa mai mearga minecraftu