| xNoName95 a întrebat:

Este vorba despre Counter Strike 1.6 am un server de deathrun si nu stiu cum fac sa pun ziduri pe o mapa, sa nu mai poata scurta playeri plzz care imi da un link ceva de downloadare DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| dinca42 a răspuns:

Salut!
Nu downloadezi nimic!
Este o comanda!
/bm sau bm incearca
Asa pun eu ziduri din astea mici ca sa nu se mai scurtezehappy
Funda daca te-am ajutat!

| xNoName95 explică (pentru dinca42):

Nu merge nu apare nimic, nu facem nimic trebuie sa downloadez ceva nu are cum!

| dinca42 a răspuns:

Incearca amx_bm
/bm in consola si chat
bm in consola si chat n-are cum sa nu mearga eu asa fac pe al meu!

| xNoName95 explică (pentru dinca42):

Amx_bm
Unknown command: amx_bm
NU face absolut nimiccrying( trebuie sa ai tu un plugin ca nu are cum sa meargastraight face

| dinca42 a răspuns:

Probabil ai dreptate nu stiu nu eu mi-am facut serverul sa stiuhappy
Imi pare rau ca nu te pot ajuta amenintai ca le dai ban 1h daca scurteaza si o sa se potoleasca.Sau downloadeaza mape gata facute nu stiu...

| xNoName95 explică (pentru dinca42):

Oricum mersi foarte multhappy

| dinca42 a răspuns:

N-ai pentru ce dar daca nu gasesti un raspuns da-mi funda te rog oricum nu pierzi nimic daca acorzi o fundahappy