| Klller2005 a întrebat:

eu am facut cu nova editor un skin. eu vreau sa ii dau un nume si sa mearga pe minecraft cand bag numele dar nu stiu cum. ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Cristi9025 a răspuns:

Nu ai cum trebuie sa ai un cont premium la care sa iti pui ce nume vrei sa intri si sa iti pui skinul ala al tau creat de tine ca sa mearga

| Hyper23 a răspuns:

Nu poti face sa il vada toata lumea dar iti recomand https://mineshafter.info/ iti faci cont si downloadezi launcherul respectiv si daca nu ma insel dupa ce te loghezi in colt o sa fie o chestie poti sa iti pui skin si capa dar numai cei cu acest launcher le pot vedea *inclusiv tu.

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta. Iti trebuie cont premium pentru a-ti face un skin propriu.