| RedZPlays a întrebat:

Eu am minecraft nou nout. dar când intru in el imi da eroarea asta We think your game may be modded, and as such we cant accept this crash report. However, if eu do indeed use mods, please send this to the mod authors to take a look at!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Descarca si instaleaza java.

| RedZPlays explică (pentru єχcєєℓ):

Am deja

| єχcєєℓ a răspuns (pentru RedZPlays):

Atunci dezinstalează si încearcă altă versiune.De la java am pățit și eu și un amic.

| RedZPlays explică (pentru єχcєєℓ):

La java sau la minecraft?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru RedZPlays):

La java man.

| RedZPlays explică (pentru єχcєєℓ):

Dar nu inteleg cum adica alta versiune da-mi un link sau ceva

| RedZPlays explică (pentru єχcєєℓ):

Dami si tu mie un raspuns: tot imi da sa imi fac un cont si am facut dar nu imi da nimic in yahoo, când dau download la oricare imi da eroare nu stiu care... sad