| Danny_Messy_1995 a întrebat:

Eu am o problema la Metin2ro, deci ii dau sa intru in metin 2 ro, am intrat aleg servarul ch dupa imi aleg caracterul si se incarca, dupa ce s-a incarcat cand sa ma dea sa intru in joc ma da afara cu tot si scrie?,? si dupa 5 sec iar? genul acesta deci nu va mint nu zic nimic la misto va rog ajutati-ma
Puteti sa ma gasiti pe id: dannyyubytelul sau comm aicia, Funda + votwinking! Repedeee!

2 răspunsuri:
| NaNeSuDhOp a răspuns:

1.sa nu ai hack
2.hack shield pro de detecteaza ca un hack, si este nevoit sa te dea afara mereu.

| Danny_Messy_1995 explică (pentru NaNeSuDhOp):

Aa pai am hack shield pro
deci trebuie sa-l dau afara sau ce te rog baga-ma dannyyubytelul sau zi-mi aicia repede... big grin