| Metea_Casian_1994 a întrebat:

Salut TPU,eu joc League of Legends si il am cumparat pe kha zix,dar pe patchul asta l-a nerfat foarte tare si as vrea sa il rambursez, pe lol forum scrie ca daca ai un campion cumparat si se fac schimbari pe el si nu iti mai place ti-l poate rambursa(eu nu vorbesc de cele 3 tichete de rambursuri de pe orice cont), imi spuneti si mie cum sa fac sa mi-l rambursez? Dau funda

2 răspunsuri:
| Bunocul a răspuns:

Nerf-ul a fost dat de mai mult de 3 luni deci nu mai poţi face nimic.

| Metea_Casian_1994 explică (pentru Bunocul):

Ma refeream de ultimul patch, 4.7, care s-a pus acum 5 zile, acolo l-a nerfat din nou