| KingDragoș a întrebat:

Eu joc Metin2 Hammer dar cand am downloandat versiunea 2013 Easter de Metin2 Hammer cand dau pe joc si cand dau pe strat se inchide iconita cu butonul de start si nu mi se deschide metin-ul.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AnonymusBoy228 a răspuns:

Depinde si de PC-ul tau si cat de mult suporta. Uita-te daca nu ti-a sters cineva anumite drivere. Daca ti-le-a sters inseamna ca trebuie sa le reinstalezi! Daca sunt toate driverele inseamna ca PC-ul tau e cam batran ( vechi ). fundita?