| Marianionica1985 a întrebat:

eu joc samp si stiu multe moduri frumoase dar nu le gasesc de ex modul acela care ti armele la spate mi-l da si mie cineva acela care iti arata armele la spate sper ca stiti despre ce vb

1 răspuns:
| TWiSTEDBIGZONE a răspuns:

Te-ai saturat de acele comunitati care se deschid azi si maine se inchid deoarece nu au playeri? Te-ai apucat si tu de
buGGed si ai realizat ca doar daca esti cunoscut sau ai pe cineva cunoscut in STAFF, poti ajunge si tu mai sus?
Ei bine, noi te invitam pe BigZone, un server deschis de aproximativ 4 ani de zile, server-ul a fost inchis o perioada
mai lunga de timp pentru un update si redeschis pe data de 16.12. 2016, BigZone este unul dintre putinele servere de SA:MP
din Romania pe care gasesti un STAFF maturi si cu capul pe umeri, aici toti au cel putin o sansa la lider / helper sau intr-o
factiune. Liderii si helperii sunt alesi cu mare atentie pentru a nu trage in jos comunitatea mai tarziu. Te asteptam
cu caldura pe BigZone!

IP: 93.119.25.53:7777
FORUM: forum.bigzone.ro
PANEL: panel.bigzone.ro