| fabi123 a întrebat:

Exista vreun joc pentru xboc clasic cu Naruto, sau cu dragon ball z (in afara de dbz sagas)?

5 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Eu am un ps2 si ma gandesc ca jocurile sunt cam aceeleasi cu cele de la xbox(ca la ps3-xbox 360). Jocul cu Naruta care m-am jucat eu pe ps2 este Naruto Ultimate Ninja 3, dar este si 4, si 5.

| fabi123 explică (pentru vladutt):

Is si la fel, dar nu toate de fapt foarte putine, nu e ca la xbox 360 si ps3.

| vladutt a răspuns (pentru fabi123):

A pai atuncea nu prea stiu in afara de cele pe care ti-am zis.Bafta.

| Snakebosu23 a răspuns:

Pai eu am Naruto Storm Generation, dar exista si Naruto Storm 3 si multe altele

| fabi123 explică (pentru Snakebosu23):

Alea is de xbox 360, si le-am jucat.