| Luci32 a întrebat:

Fac un server de Minecraft 1.7.9 bukkit dar nu imi merge imi da crash-report:---- Minecraft Crash Report ----
// You're mean.

Time: 06.07. 2014 16:26
Description: Exception in server tick loop

java.net.UnknownHostException: 276.885.98
at java.net.Inet6AddressImpl.lookupAllHostAddr(Native Method)
at java.net.InetAddress$1.lookupAllHostAddr(Unknown Source)
at java.net.InetAddress.getAddressesFromNameService(Unknown Source)
at java.net.InetAddress.getAllByName0(Unknown Source)
at java.net.InetAddress.getAllByName(Unknown Source)
at java.net.InetAddress.getByName(Unknown Source)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.DedicatedServer.init(Dedica tedServer.java:106)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(Minecra ftServer.java:436)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run (SourceFile:628)

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
-------------------------------------------------------- -------------------------------

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.7.9
Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
Java Version: 1.7. 0_13, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode, sharing), Oracle Corporation
Memory: 3698112 bytes (3 MB) / 16318464 bytes (15 MB) up to 259522560 bytes (247 MB)
JVM Flags: 0 total;
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
CraftBukkit Information:
Running:
Failed to handle CraftCrashReport:
java.lang.NullPointerException
at org.bukkit.Bukkit.getName(Bukkit.java:76)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R3.CraftCrashReport.call(Cra ftCrashReport.java:20)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.CrashReportSystemDetails.a( SourceFile:74)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.CrashReport.h(CrashReport.j ava:45)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.CrashReport.(CrashReport.ja va:33)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.MinecraftServer.run(Minecra ftServer.java:486)
at net.minecraft.server.v1_7_R3.ThreadServerApplication.run (SourceFile:628)

Profiler Position: N/A (disabled)
Is Modded: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Type: Dedicated Server (map_server.txt)
Ma puteti ajuta va rog dau funda si vot.Multumesc!

1 răspuns:
| StefanRaducanu a răspuns:

Asta primeam si eu mereu!
Incearca sa dezinstalezi MC si sa il instalezi iar!
Mie mi-a mers asa!
Bafta!