| 1791997 a întrebat:

Funda pentru cel ce imi spune un program(link de downloadare) in care sa editez un video.mai exact am cateva pose si un mic filmulet si vreau sa pun pozele in fata vido-lui. Am gasit tot felul de progarame dar nu imi salveaza in formatul "avi".(vreau sa fac un video pentru youtub)Astepta raspunsuri cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Windows Movie Maker! Salveaza "avi" cum vrei tu si este cel mai simplu si cel mai utilizat program de acest gen. Daca nu ai Windows Movie Maker deja in calculator (Start -->All Programs--> Windows Movie Maker) Il poti descarca de aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/get-movie-maker-download

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau in cel mai rau caz, dupa ce faci filmuletul, il convertesti in avi cu Ultra Video Joiner, este un programel foarte simplu de lucrat cu el, nu e nimic complicat, si e foarte bun pentru lipire video sau convertire in diverse formate, il poti descraca de aici:
Ultra Video Joiner http://www.aone-soft.com/joiner.htm