| VOXaware a întrebat:

haideti sa ne ajutam! :)
ma refer sa avem premium pe minecraft.

intrati aici : http://epicfreeprizes.com/? ref=4440009
ca sa am puncte : la 10 puncte am pot sa-mi iau minecraft premium.
Voi sa faceti la fel in comentarii. adica sa lasati link-ul de pe site ca sa putem sa intram si sa faceti puncte.
Site-ul nu este numai cu minecraft este cu mai multe si in special va spun eu NU sunt virusi;)
Sper sa intrati!;)

9 răspunsuri:
| VaRogAjutor a răspuns:

Salut! Faza asta este falsa! Am avut 10 puncte si e fals totul! Oricum daca te consoleaza eu am intrat

| VOXaware explică (pentru VaRogAjutor):

Acum am observat. mersi mult oricum

| TheDarkMita a răspuns:

Daca vrei premium cauta liste mari de nume si adrese de gmail si poate ai noroc cum am avut eu cu 5 conturi happy

| VOXaware explică (pentru TheDarkMita):

Poti sa-mi spui mai explicit sau sa-mi dai si mie un cont te rog si iti dau si funda!

| TheDarkMita a răspuns (pentru VOXaware):

In mare listele ca astea http://fabimc.tumblr.com/PremiumList nu sunt bune ca la login iti cere adresa de gmail sau yahoo. etc cauta liste in care sa iti dee adresa de gmail cum am facut eu :| greu gasesti dar merita

| VOXaware explică (pentru TheDarkMita):

Si cum ai cautat?

| TheDarkMita a răspuns (pentru VOXaware):

Ca disperatu pe google laughing

| VOXaware explică (pentru TheDarkMita):

Ai zis ca ai 5 conturi... le folosesti sau imi poti imprumuta si mie unul, iti dau funda

| TheDarkMita a răspuns (pentru VOXaware):

Nup le-am vandut happy