| Toma12456 a întrebat:

Ieri, mi s-a intamplat ceva. Am intrat pe calculator si am descoperit ca numai am nici un joc. Deci am nevoie de ajutorul vostru. Ce jocuri mmorp va mai jucati (gen metin2, 4story)?

Răspuns Câştigător
| 1234avg a răspuns:

Te sfatuiesc sa joci Counter-Strike,
sau cred ca ai auzit de alt Metin2...Metin2 Virtual. Rata de crestere este de 650%. Rata de a primi yang este de 400%. Level maxim 120. Eu am 103. Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Lasate de Metin2 deoarece este o porcarie cu grafica de Solitare...joacate wow(World of Warcraft)sunt 5 parti: Clasic, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm si Mists of Pandaria. Daca vrei un joc adevarat acesta este..este printre cele mia jucate MMORPG-uri din lume are milioane de playeri.

| IonutBaws a răspuns:

Joaca GTA SA GTA IV Metin 2 Counter-Strike