| Dhiav a întrebat:

Imi dati si mie un link de descarcare CS Extreme V7 ca am cautat pe net si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

Nu mai poti sa descarci verisune de genul asta pentru ca majoritatea site-urilor de piraterie s-au închis si ceea mai buna varianta este sa scoti una free de pe steam sau sa iti cumperi C.S. G.O. Este doar 5 euro si este cel mai bun.

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Dhiav explică:

Cand vreau sa deschid sa instalez steam imi apare eroarea : The application was unable to start correctly (0x0000005).

| Gaby_CH_2000 a răspuns:

1. istalezi steam
2. fa-ti un cont
3. cauta Counter-Strike Nexon:
4 sau http://store.steampowered.com/app/273110/?l=romanian
ila e cso adica csoline extreme castigi armele bune originale nu fake cum e v 7 :_)__