| alvnslkfh a întrebat:

Îmi doresc sa îmi fac un server si nu stiu ce sa aleg din cs1.6(Furien ori zm) sau SaMp, Ce server sa.deschid si care este cel mai căutat si "banos" din ele?
Dau funda celui care ma ajuta cu asta si daca stie cineva cum sa facem impreunanun server "calumea" contactati-ma e-mail: indungi_daniel@yahoo.com

2 răspunsuri:
| adyje a răspuns:

Salut! Eu zic, ca ar fi mai bine sa faci un server de cs deoarece pe serverele rivale de samp pot intra multe persoane si nu s-ar incumeta mai niciunul sa intre pe al tau. Serverul de cs sa fie cu mod furien (cu toate ca sv de zm au mai multa aderenta la VIP / bani ) aveam un server de furien dar l -am tinut 1 luna, avea playeri pe el dar nu mai aveam buget + ca trebuie si pentru boost-uri bani ca sa intre playerii pe el.A si oto trebuie si un staff bun care sa doneze lunar sau cum va intelegeti, impunele la admini sa stea minim de ore pe server pentru a nu deveni serverul pustiu.

| alvnslkfh explică (pentru adyje):

Deci ce sa inteleg? Furien Sau Zm?