| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Imi merge Battlefield 3 pe aceasta Placa Video? ATI Radeon HD4850 1GB GDDR3 256bit. Imi merge Battlefield 3 pe ea? Si daca merge pe ea spuneti-mi la ce setari imi merge jocul! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Minimum requirements for Battlefield 3
OS: Windows Vista or Windows 7
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
RAM: 2GB
Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher.
Graphics card memory: 512 MB
Sound card: DirectX compatibl sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version
Da iti merge, dar doar la Low.

4 răspunsuri:
| Anonyumus a răspuns:

Poti sa iti pui setarile la medium dar depinde ce procesor ai sau le poti da la maximum (procesorul conteaza cel mai mult) si eu am aceeasi placa video dar procesorul imi este de 1.81 Ghz

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Anonyumus):

Proccesorul meu este 2.70 GHz (Am verificat eu la componentele mele) Imi merge pe hight daca am 2.70? ITI DAU FUNDA DACA-M RASPUNZI!

| roormaf12 a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Nu iti merge la Hight, e imposibil nici la medium nu e sigur.Procesorul nu e prea bun(daca e dual-core).

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru roormaf12):

Procesorul este: AMD Athlon(tm) II X2 Proccesor 2.70. Imi merge pe el? ITI DAU FUNDA DACA-MI RASPUNZI!

| roormaf12 a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Minimum requirements for Battlefield 3
OS: Windows Vista or Windows 7
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
RAM: 2GB
Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher.
Graphics card memory: 512 MB
Sound card: DirectX compatibl sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version
Da iti merge, dar doar la Low.