| Gimy21 a întrebat:

Imi merge GTA:4 pe pc cu procesorul Intel celeron d 3.20 ghz 2 gb ram 512 nVIDIA geforce 8400 gs... am placa de baza Asus p5lp-le(leonite).Imi merge? Dar Fifa 2011, 2012? Sau Call of duty?(cele mai noi).Sau ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA 4 nu iti merge motivul procesorul cam slabut sau daca iti merge nu va fi jucabil din cauza lagului, fifa 2012 iti va merge! Call of duty cred ca decat mw2, 3 iti va merge mw3 la niste setari mai slabe.Bafta!

| CrushBoy89 a răspuns:

GTA 4 s-ar putea sa nu-ti mearga.Sunt sanse de functionare cam 30-40%.Daca iti va merge, va merge la grafica potrivita.Este destul de mare jocul.De call of duty, fifa pot spune ca iti vor merge.Crede-ma.Funda?happy

| derses a răspuns:

Da iti merge gta 4 si s-ar putea sa-ti mearga si mw3.