| NeWbiE2111 a întrebat:

Buna TPU am un procesor Intel celeron(R) Dual cpu de 3.19 si 3.20 e bun pentru jocuri.As vrea sa joc fifa 11 dar nu prea cred ca va merge pe configuratia mea 1 gb ram placa video nVIDIA geforce 210 windows xpsp3

Răspuns Câştigător
| ufromupps a răspuns:

Reduce din visual display la medium sau chiar low.
Iti va merge cu siguranta. happy

| NeWbiE2111 explică (pentru ufromupps):

Si inca o problema cam tot timpul cpu sta in 70-80 cand stau cu google chrome deschis, si imi merge youtube in reluare, am avut fifa 09 si merge oribil.

| ufromupps a răspuns (pentru NeWbiE2111):

Incearca sa inchizi programele care iti ocupa CPU-ul degeaba.
Gen skyp3, ut0rrent, yahoo. etc.