| Razzaz90 a întrebat:

imi poate explica cineva cum sa filmez Legue of Legends Cu OBS? (dau funda, mersi)

2 răspunsuri:
| Anonimu765 a răspuns:

League of Legends*
Pai poti sa iti descarci un program care iti inregistreaza automat toate meciurile de lol cand e deschis iar dupa aceea doar deschizi replay-ul si fulmezi cu OBS partile care te intereseaza..sau dacavrei sa iti filmezi un meci intreg si ti se pare prea complicat varianta de mai sus poti sa iti creezi un profil in OBS cu numele "League of Legends" si selectezi jocu iar in timp ce esti in joc doar il pornesti si el filmeaza automat. sper ca ti-am fost de ajutor

| Razzaz90 explică (pentru Anonimu765):

Nu imi merge, ca dau game capture, dau sa pornesc sa filmez si imi apare ecran negru, si se inregistreaza doar sunetul