| Gabitzzzzu a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste jocuri online de care nu te plictisesti usor?

Răspuns Câştigător
| M4a1D3aD a răspuns:

GTA IV multiplayer, WoW(World of Warcraft), Minecraft herobrine mod... mai stiu daca vr eu pe astea le-am jucat si nu m-am plictisit.P.S.:mai joci cabal? daca nu da-mi mie contul ca am lvl 190 si m-am plictisit.

6 răspunsuri:
| IonelaaaS a răspuns:

Intra pe y8, acolo sunt destul de multe jocuri happy

| M4a1D3aD a răspuns:

Cabal online, Max Payne, TrackMania nationssi multe altele iti mai zic daca vr. Funda?

| Gabitzzzzu explică (pentru M4a1D3aD):

Mai spune cateva pentru ca pe acestea le-am jucat.

| M4a1D3aD a răspuns (pentru Gabitzzzzu):

GTA IV multiplayer, WoW(World of Warcraft), Minecraft herobrine mod... mai stiu daca vr eu pe astea le-am jucat si nu m-am plictisit.P.S.:mai joci cabal? daca nu da-mi mie contul ca am lvl 190 si m-am plictisit.

| Razvan2004 a răspuns:

Iti dau eu da trebuie sa le instalezi :4story,metin2,regnum online

| Gabitzzzzu explică (pentru Razvan2004):

Daca ma crezi le-am terminat!

| RaspunsuCorect a răspuns:

Intra pe epical metin2 si este super chair daca trebuie sa il descarci! In o luna ai itm full si trebuie sa muncesti unpic pentru ele (e si pvm).Lv max 150 rate:550% la toate Bft