Imi poate spune cineva cum pot sa ma joc minecraft cu prieten-ul meu pe aceași lume? Eu am cont premium poate ajuta la cv... Dar vreau sa ma joc cu el survival

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Isi oa si el cont premium si unul din voi tine server.

| UnderVoltage a răspuns (pentru Wr3nch):

Se poate si fara cont premium tot ce trebuie facut este ca in setarile serverului sa puana online mode pe false

| Vladut2000L a răspuns:

Iti faci cont aici https://aternos.org/en/ e u hosting gratis de minecraft poti baga si mode packuri daca vrei doar survival lasa vanilla si dai pe online mode pe false si gata dai start la server si joci