| IfrosaCristi1979 a întrebat:

Imi puteti da niste motive pentru a imi convinge parintii sa pot sa joc gta 5 online

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Le spui ca inveti si iei note mari, si ca jocul este unul foarte construnctiv in care poti sa inveti ceva si nu este cu violenta!

| 2008anonim2008 a răspuns:

Păi dacă Părinții tăi știu jocul va fi cam greu dar totuși le pot spune că tot prietenii tăi joacă acest joc si tu ești singurul care nu îl joacă Dar dacă te referi să îl cumpere trebuie să faci astfel încât să meriți chestia asta De exemplu făcând treabă prin casă sau fiind mai activ la școală ceva note bune Bafta

| Birsa_Marian_1998 a răspuns:

1. Toti prietenimei il au
2. Nu este violent
3.Pentru ca il merit
4. Nu costa mult
5. Invat multe din acel joc