| MaRiaSmilee a întrebat:

Funda! Imi puteti spune cateva motive pentru a-mi convinge parintii sa-mi ia un hamster?happy

Răspuns Câştigător
| Nella15 a răspuns:

Desigur...Spunele ca asa vei deveni mai responsabila si vei invata sa ai grija de cineva/ceva si plus daca parintii tai sunt la servici tu vei avea companie happy succes

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Http://www.despresuflet.ro/......-t582.html Sa intre aici si cu siguranta il vei convinge ok?

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
1. Spune-le ca vrei pisica atat de tare ca atunci cand vei pronunta hamster li se va parea cea mai mica grija pentru eihappy poti incerca si cu un catel daca ti se pare efectul mai mare. Nu o sa aiba cum sa te refuze.

| thefighter1 a răspuns:

Desigur happy Spune-i ca poti face jogging cu el si ca promiti ca il duci singura la dresaj

| vasilakero a răspuns:

Spui si tu ca, colegii tai au sau ca prietenii tai... nu stiu
sper ca ti-am fost de ajutorwinking
fundita?big grin