| Number27 a întrebat:

Imi puteti spune cum fac rost de pamblica de-aia rosie in League of Legends... s-au de alte culori. Funda! Si adaugati la prieteni pe league of legends FloBestMag.

Răspuns Câştigător
| RazvanStefan a răspuns:

Pai primesti verde daca iti dau cei din echipa honor la sfarsit. Rosie daca iti dau inamicii honor. Trebuie sa strangi multe..nu stiu exact cate. Aaa si inca ceva:NU CERE NICIODATA HONOR. Poti sa iti iei report si pierzi toate punctele de honor. Sperc ca te-am ajutat si GLHF.