| realmadrid123 a întrebat:

TPU, imi puteti spune cum imi pot face un server pe minecraft 1.3.2...cel mai bun raspuns FUNDA!

2 răspunsuri:
| mihalacher26 a răspuns:

Http://www.minecraftforum.net/......r-download aici este download de la server, il pui intr-un folder si daca vrei ca playerii fara minecraft premium sa intre dupa ce se instaleaza serverul in folder-ul respectiv du-te la server.properties si schimba acolo online mode = true cu online mode = false, de asemenea ca sa ruleze iti trebuie port forwarding si daca vrei sa fie deschsi non stop ia-ti hosting contra cost