| Kluwwww a întrebat:

SALUT TPU imi puteti spune si mie cum se face braziliana la fifa 07 funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

FI atent:
Shift+sageata de jos+sageata stanga+sageata de sus+sageata dreapta si voala fa cum ti-am zis si iti va iesi
SI PS: nu se face gen Shift+incet o sageata si tot asa nu faci repede daca vrei sa iti iasa.

| Kluwwww explică (pentru anonimguy3):

Apesi pe toate sagetiile odata?

| anonimguy3 a răspuns:

Nu ma cum sa iti zic faci Shift+si cu sagetile in ordinea zisa da faci si tu repede apesi repede pe sageti una cate una da nu pe toate in acelasi timp.

| Looooooolll a răspuns:

Uita-te pe Youtube si sigur ai s-a gasesti