| GaNsTaR a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri pc precum GTA IV, Sleeping Dogs... Dau funda celui care imi da un joc precum GTA IV...sau Sleeping Dogs

3 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Incearca L.A. Noire. Multi dintre colegii mei s-au plictisit sa il joace dar e fainut. Gen GTA 4 dar actiunea se intampla in trecut (cam 1920-1940) si incepi ca un politist, devii detectiv si trebuie sa elimini coruptia din Los Angeles. Repet este destul de plictisitor daca nu iti plac interogarile cu oamenii si chestii din astea.

| xDr0gs a răspuns:

Read Dead Redemption e tot de RockstarGames.Merita jucat, Max Payne, seamana foarte mult cu GTA.

| Labuta a răspuns:

Max Payne 3 - e doar shooter dar e ff tare multiplayer