| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri gen Sleeping dogs sau saint row? Daca e posibil niste jnocuri in care sa iti poti face tatuaje, sati schimbi hainele si chestii de genul acesta.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Si in gta san andreas iti poti face tatuaje si sa-ti schimbi hainele si in gta iv poti face astea.

| IonutGaby a răspuns (pentru Pecheanu_Cosmin_2000):

Stiu dar m-am plictisit de ele, si nu am refer la schimbat haine sau tatuaje, sa fie gen un sleeping dogs in care poti sa cumperi masini sa te plimbi cu ele etc