| R4V3N a întrebat:

Imi puteti spune un metin2 cu iteme 2012-2013-2014, pe care sa le cumperi din magazin/evoluezi/primesti gratis, nu prin donatii! Va multumest! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Skullace a răspuns:

Ma sa nu scoti Exodus MT2 ca l-am scos adineauri si are virusi
daca o sa-l instalezi o sa iti virusezi tot pc-ul

6 răspunsuri:
| Skullace a răspuns:

Daca vr metin misto joaca metin2 leyendas http://leyendasmt2.com/
e super misto poti creste in oras daca faci un anumit numar de morti poti sa te duci la stafie si sa primesti itm PVP si daca ai noroc moduri eu am deja 17 moduri si scad cate 20kk si am 1589 de jucatori morti;)
sper sa-ti placa http://leyendasmt2.com/
bafta;)
funda :D

| maryusmaftei a răspuns (pentru Skullace):

Dc nu merge site?

| Skullace a răspuns (pentru maryusmaftei):

Cred ca s-a inchis serveru
si sa fim seriosi am dat raspunsu asta acum 5-6 luni (cred) si u abia acum spui ca nu mere...

| IHaDeSSI a răspuns:

Http://exodusmt2.ro/ E destul de bun metinul asta. Incepi cu lvl 108 si trebuie sa cresti pana la 250, ai toate itemele la magazin.

| R4V3N explică (pentru IHaDeSSI):

Iteme noi sau king?

| IHaDeSSI a răspuns (pentru R4V3N):

Da are si iteme noi