| sbego a întrebat:

imi puteti spune un Metin2 privat pvm care sa semene cu Metin2Mage? adica 100% up itm, mape de crescut pana la lvl 250, skiluri P.

3 răspunsuri:
| DragosM8 a răspuns:

Poti incerca mt2united eu un mt bun da sa ai rabdare sa faci itm, sa nu iti dai cu parea de la prima vedere, si daca te apuci sa intri pe sv nemesis sau avaolo

| sbego explică (pentru DragosM8):

Si cum cresti? adica in cat timp poti face lvl max..itm is scumpre?

| YeoWooW a răspuns:

Explossive gaming e tare lvl max 250 se fac armele de 75(doar unele, si spun despre cele epice).E super tare sv incearcal iti dau si un link explossivegaming.com.Sunt eventuri pvm zilnice si altele uitate pe forum:explossivegaming.com