| ChevyCruze a întrebat:

Imi puteti spune va rog un joc de strategie (sa fac armata si razboaie) pentru PC (gen Total War Rome 2 sau Attila). Cat mai nou jocul daca se poate si cu o grafica cat mai buna (detin pc destul de ok pentru jocurile actuale, placa video r9 390+procesor AMD FX 8370E 3, 3 ghz octacore...deci nu va fi o problema, jocul/jocurile vor merge fara probleme).

2 răspunsuri:
| castorupericulos a răspuns:

Nu stiu daca iti vor placea.
1.Metin2 e destul de frumos (este el vechi. dar inca mai sunt playeri)
2. S.K.I.L.L. Special Force 2 e un joc foarte frumos. un fel de cs dar cu mai multe optiuni in care iti cumperi arme, bagi skin-uri pe ele + ca pe steam este gratis si are o grafica buna.
Sper ca-ti vor placeawinking

| ChevyCruze explică (pentru castorupericulos):

Am jucat Metin2 ani de zile, pe oficial...cel putin 1000 de euro a vazut jocul ala de la mine...deci nu mai am chef iar de metin. Altceva. Daca se poate cu armata medievala, ostasi, nu cu armata din zilele noastre.