| Nicolaie_DaNutzu_2001 a întrebat:

imi puteti zice care este ce-a mai buna versiune de minecraft

Răspuns Câştigător
| Wars_Cube_1985 a răspuns:

Auto-corectare: Cea mai buna versiune de minecraft este 1.8.7,deoarece este total exacta ca si 1.8 [PRIMA VERSIUNE DE MINECRAFT CU MULTE ADAUGATE], dar sa stii ca va aparea 1.9.0,firma MOJANG va schimba ceva dar inca nu stim, e arta viitorului. Funda?

5 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Depinde.Pentru gameplay, 1.8.7.Dar daca ai un PC de lemn, intre versiunile 1.6.4 si 1.7.5

| BalaurulRoman a răspuns:

Categoric cea mai buna versiune este 1.8.7 deoarece cu cat versiunea este mai mare cu atat are mai putine baguri, si spre deosebire de 1.8 are lag mai mic daca ai un pc mai slab

| Wars_Cube_1985 a răspuns:

Cea mai ubna versiuna de minecraft este 1.8.7 deoarece este total exact ca 1.8 dar sa stii, ca va aparea minecraft 1.9.0 am auzit ca va schimba ceva, inca nu stiuce, e arta viitorului, funda?

| Wars_Cube_1985 a răspuns (pentru Wars_Cube_1985):

Din greseala am scris ubna in loc de buna.

| Wars_Cube_1985 a răspuns (pentru Wars_Cube_1985):

Scuze pentru atata spam, scriu repede si gresesc intruna.

| Wars_Cube_1985 a răspuns (pentru Wars_Cube_1985):

Auto-corectare: Cea mai buna versiune de minecraft este 1.8.7,deoarece este total exacta ca si 1.8 [PRIMA VERSIUNE DE MINECRAFT CU MULTE ADAUGATE], dar sa stii ca va aparea 1.9.0,firma MOJANG va schimba ceva dar inca nu stim, e arta viitorului. Funda?