| Metin2Hidra a întrebat:

Imi spuneti va rog cel mai smecher joc mmorpg roman da nu 4story sau metin si sa fie free va rogggggg plzzzzzz dau Fundita Promit

Răspuns Câştigător
| LaLooxD a răspuns:

Pai niste jocuri destul de faine ar fi :
Cabal,Forsaken World,Heroes of Three kingdoms,Perfect World, Jade Dinasty, Raiderz, Torch Light 2, Rusty Hearts si Rune of Magic. Eu le-am jucat pe toate si ti le recomand cu tot dragul. Bafta, sa gasesti ceva sa iti placa!winking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LaLooxD a răspuns:

Jocurile acestea nu sunt romane, dar alte jocuri in afara de 4 story sau metin2 nu exista, care sa fie in romana...Mai sunt si serverele private de 4story si Metin2 happy