| marcantonion a întrebat:

imi spuneti va rog frumos niste metine pvp 2013-2014 fara modati. Daca se poate in roman sau englez.Dau funda

2 răspunsuri:
| bistarcro a răspuns:

Lasa-te de metin e cel mai praf joc fata de WOW, Dekaron si Mu.In primul rand Wow are peste 500 de milioane de jucatori, in timp ce metin are maxim 10 milioane.Joaca-te odata Dekaron, Mu sau WOW si o sa te convingi.

| marcantonion explică (pentru bistarcro):

Joc wow am lvl 85 pe freakz si raspunsul tau nu are nici o logica eu am spus sa imi spuneti niste servere de metin2 tu ai raspuns alt ceva asa cam.